Opravy betonu

Degradace betonu je za normálních okolnosti zapříčiněna společným vlivem vlhkosti, mrazu a oxidu uhličitého, které zapříčiňují, že beton a zdivo praská a degraduje.

Následkem toho je potřeba oprav betonu vhodným materiálem.

Thortex vyrábí řadu výkonných systémů pro opravy betonu. Tyto systémy jsou vhodné na jakékoli betonové plochy – od podlah přes svislé až po nadhlavní plochy.

Tyto systémy jsou vhodné pro použití v různých podmínkách včetně průmyslových, kde je spojeno působení agresivního prostředí s údery a úkapy chemikálií.

Thortex systémy vynikají odolností proti otěru a úderu, stejně jako odolností proti působení chemikálií.

Požadavkům na opravy betonu vyhovuje řada materiálů Thortex, vhodných pro opravy, obnovu povrchu i ochranu ve všech podmínkách včetně podlah, obkladů, schodů, ramp, stáčišť, prahů a překladů na svislých a nadhlavních plochách.

Řada betonových opravárenských hmot Thortex obsahuje i velmi rychle vytvrzující materiál a systémy se zvýšenou odolností proti otěru a úderu.

Thortex také vyrábí hmotu reagující se strukturou betonu, tato úprava po vytvrzení odolává hydrostatickému tlaku do 7 barů. Tento systém je ideální pro použití ve sklepích, tunelech a podchodech, kde je pronikání vody specifický problém.