Rychlé kontakty

UNITECH Trade s.r.o.
Pražská 53
530 06  Pardubice
tel: +420 461 105 266
info@unitechtrade.cz

Otevírací doba:

Pondělí - 8:00-15:30                                                                                                                                                                   Úterý      - 8:00-15:30                                                                                                                                                                   Středa   - 8:00-15:30                                                                                                                                                                   Čtvrtek   - 8:00-15:30                                                                                                                                                                  Pátek     - 8:00-15:30

Aktuality

Torbo - metoda šetrného tryskání a čištění

Připravili jsme pro Vás novinku ve formě tryskacího zařízení za vlhka. S tímto systémem jsme schopni snížit prašnost až o 95%. To nám umožňuje čištění i v náročných provozech nebo zástavbě aniž bychom rušili okolí. Jsme schopni očistit hrubé objekty z betonu, oceli nebo běžné čištění přírodního i umělého kamene, odstranit nátěry ze štukových fasád, čištit cihelné zdivo, odstranit silniční značení nebo provádět velmi jemné čištění dřeva, travertinu, soch či mramoru. Tato technologie je šetrná ke svému okolí a opravovaným objektům.

Ochrana nádrží na horkou vodu

Britská společnost RESIMAC vyvinula nové stěrkové i nátěrové hmoty vhodné pro opravy a korozní ošetření ocelových nádob na vodu při vysokých teplotách (až 120°C). První aplikace se prováděla v r. 2012 v Teplárně Český Krumlov, další dvě nádrže jsme ošetřovali při srpnové odstávce pro Pražskou spalovnu. 

Gemite

V letošním roce jsme navázali spolupráci s kanadskou společností  GEMITE PRODUCTS INC, KTERÁ JE ZAMĚŘENA NA VÝZKUM VÝVOJ I VÝROBU PRODUKTŮ NA CEMENTOVÉ BÁZI. Takto modifikované betony a betonové nátěry dosahují vysokých fyzikálních hodnot v oblasti pružnosti, pevnosti, hydroizolace i chemických odolností.

 

 

 

Nová služba pro Vás

Pro velký ohlas jsme pro Vás zavedli novou službu - TECHNICKÁ ASISTENCE PŘI PROVÁDĚNÍ HYDROIZOLACE PLOCHÝCH STŘECH SVÉPOMOCÍ. Nemusíte mít excelentní znalosti aby jste střechu opravili sami. Poradíme Vám ve všech krocích nutných k bezproblémovému výsledku a to od návrhu až po ukončení realizace.