Rychlé kontakty

UNITECH Trade s.r.o.
Pražská 53
530 06  Pardubice
tel: +420 461 105 266
info@unitechtrade.cz

Otevírací doba:

Pondělí - 8:00-15:30                                                                                                                                                                   Úterý      - 8:00-15:30                                                                                                                                                                   Středa   - 8:00-15:30                                                                                                                                                                   Čtvrtek   - 8:00-15:30                                                                                                                                                                  Pátek     - 8:00-15:30

Nářadí, pomůcky a technika pro povrchové úpravy

Nářadí a pomůcky

V našem sortimentu máme nejrůznější pomůcky pro natěrače, malíře i zedníky a sádrokartonáře. Skladem vedeme různé druhy štětců jako např. lazurovací, pro rozpoutědlové barvy, vodouředitelné barvy nebo štětce s přírodním vlasem či jednorázové. Válečky různých tvarů, délek a kvalit jako je např. molitanový, který je vhodný pro řidší syntetické barvy, flockovací váleček pro rovné a hladké plochy bez bublin, mohérové, velurové, polyamidové pro aplikaci rozpouštědlových i vodouředitelných barev. Různé pásky na oblepení ve vnitřním i vnějším prostředí nebo pro hladký, lakovaný či hrubý povrch, pásky s extrasilnou přídržností apod. Najdete u nás držáky válečků, prodlužovací tyče, zednické lžíce, špachtle, nože, brusný materiál pro ruční i strojní broušení, zahrazovací pásky, krycí fólie, ochranné masky. Pro kreativní tvorbu u nás najdete např. mořskou houbu, speciální válečky se vzory, šablony, fládrovací válečky a mnoho dalšího nářadí.

Technika pro povrchové úpravy

 

 

Nabízíme měřící a laboratorní techniku a příslušenství. Z našeho sortimentu měřících a laboratorních přístrojů si můžete vybrat přístroje pro měření bodu vzplanutí, doby zasychání, hustoty, jemnosti zrna, klimatických podmínek, oděruvzdornosti,omyvatelnosti, tloušťky suché i mokré vrstvy, kvality betonu, přilnavosti, porozity, viskozity, vzhledu, vlhkosti. Dále pak inspekční přístroje, přístroje pro měření připravenosti povrchu. Z laboratorních zařízení nabízíme korozní a klimatické komory,  váhy, třepačky atd.

V případě zájmu nás kontaktujte: Velice rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

 
 
 
 

 

MBX Bristle Blaster

Přístroj který umí odstranit korozi, okuje či pomocný materiál po sváření a zanechá po sobě povrch pro aplikaci nátěrových hmot nebo jiných materiálů. S tímto přístrojem lze i odstranit starý nátěr. Můžete se setkat i s názvem ruční rotační tryskač. Přístroj funguje na principu odstředivé síly, kdy koutouček, který se nasazuje na přístroj obdobně jako řezný či brusný kotouč do flexi, rotuje v jednom směru a jednotlivé jehličky jsou zadržovány úderníkem tak dlouho aby poté udeřily do povrchu jako vystřelená střela. Jehličky jsou na kotoučku připevněny tak aby se chovaly jako pružiny. Výměna kotoučků či úderníku je velmi rychlá a jednoduchá. Bližší informace jsou uvedeny v letáku.
 
 
Dále můžeme nabídnout ochranné pomůcky, které jsou nezbytné k zabezpečení Vašeho zdraví jako jsou rukavice, krycí štítky do tryskacích helem.
 

MARK V

Zařízení je vysokotlaké a dají se s ním aplikovat hmoty na bázi latexu, malířské barvy, lazury, syntetické barvy, vodouředitelné barvy, vysokosušinové barvy a také velmi husté materiály jako jsou stěrky či tmely. Přístroj se velmi hodí do průmyslové oblasti, kde se materiály aplikují na různé kovové konstrukce či zděné objekty. Vlastní práce je velmi jednoduchá, po zapojení přístroje do sítě 240V stačí jen zapnout a seřídit tlak abychom Příslušenstvímohli daný materiál aplikovat. K přístroji je základní výbava v podobě vysokotlaké hadice, stříkací pistole, držáku trysek, filtry a tryska. Údržba je velmi jednoduchá, stačí vyčistit či vyměnit filtry a je hotovo, ostatní udělá stroj za Vás. Úspora času a peněz se s tímto stříkacím zařízením oproti klasické aplikaci štětcem nebo válečkem se nedá porovnat. Technické a bližší informace najdete níže.

Tento přístroj si u nás také můžete vypůjčit.

 

 

G 390

Toto malé elektrické bezvzduché stříkací zařízení se výborně hodí pro jakoukoliv aplikaci barev z klasické malířiny. Jdou s ním aplikovat barvy syntetické, lazury, napouštědla, penetrace, interiérové barvy i barvy do vnějšího prostředí jako jsou fasádové barvy. Práce je velmi jednoduchá a intuitivní. Údržba je  také jednoduchá, stroj se pročistí sám, na Vás zbyde jen vyčištění filtru. Bližší informace jsou uvedeny v přiložených souborech.

Tento přístroj si u nás také můžete vypůjčit.

Zařízení se dodává jako set který obsahuje vlastní stroj, hadice, pistoli, držák trysky. 

 

 

Najdete u nás široký sortiment náhradních dílů a příslušenství ke stříkací technice, která se hodí na různé typy přístrojů. Např.

Stříkací pistole TEXTURE, tato pistole je vhodná pro stříkání tmelů nebo vyrovnávacích stěrek. S touto pistolí dokážete nanést stěrky v domě za jeden den.
 
 
 
 
Tato stříkací pistole IN LINE obsahuje sítko, které zachytává drobnější nečistoty či nerozmíchané shluky barev a používá se hlavně s prodlužovacím nástavcem, díky němuž nemusíte používat žebřík či štafle, ale vše pohodlně zvládnete z podlahy.
 
                  Tuto pistoli si u nás také můžete vypůjčit.
 
 
Tato stříkací pistole CONTRACTOR E také obsahuje filtr a má široké použítí pro všechny typy barev, laků, emulzí a penetrací.
 
 
 
Držák trysek RAC, tento držák je určen pro veškeré druhy trysek označených písmeny RAC.
 
 
 
 
Nástavce pro prodloužení Vašich paží. Používá se pro lepší práci v interiérech i exteriérech, kde nechcete nebo nemůžete použít lešení či jiné zařízení pro aplikaci ve výšce. Dodávají se různé délky. Bližší               
                  informace na obchodním oddělení.
 
 
Trysky RAC. K dispozici je různá škálá typů trysek pro tmely, laky, vysokosušinové nátěry, malířské barvy, emaily či syntetiky. Rozdělují se podle potřeby na jednotlivé oddíly, kde je potřeba použít větší průměr trysky či úhel roztřiku.
 
 
 

Dále se u nás obejdete se širokým množstvím filtrů do stříkacích pistolí i zařízení. K dispozici jsou i různé průměry a délky hadic pro různé tlakové zatížení. Mnoho náhradních dílů na přístroje GRACO, přechodek či redukcí. Najdete u nás i štítky do průzorů tryskacích helmic.

Různá příslušenství si u nás také můžete vypůjčit.

Míchač stavebních hmot EASY MIX SX30

 

 

2 stupňový ruční míchač PROFI, pro nepřetržité nasazení, robustní, výkoný a přesto snadno ovladatelný, elektronické stupňování regulace otáček, k míchání barev, lehkých omítek a malty, včetně míchadla.

 

Počet otáček               0-760 U/min

Příkov                         1200 W

Míchadlo                     120mm

 

Dokumenty:  datový list

Tento přístroj si u nás také můžete vypůjčit.